Služby

Správny výber kvalitnej a vhodnej strechy k požadovanej nehnuteľnosti je pomerne komplikovaná záležitosť. Preto sme sa rozhodli poskytovať naše dlhoročné skúsenosti zákazníkom, ktorí potrebujú pomoc pri stavbe novej alebo rekonštrukcii starej strechy. Ak potrebujete pokryť vašu strechu alebo vymeniť starú strešnú krytinu, odkvapový systém, strešné okná či strešnú konštrukciu, ste v správnych rukách.

 

TESÁRSTVO

Celý základ systému tvorí kvalitné rezivo na KROV. Táto drevená konštrukcia musí udržať celú strechu, a preto je dôležité, aby bolo použité kvalitné rezivo, ktoré je chránené moridlom.

Na základe Vašej požiadavky Vám zhotovíme konštrukciu krovu rozmanitých tvarov v požadovanej kvalite. Cenové kalkulácie tesárskych prác sú vypočítavané individuálne podľa jednotlivých zakáziek, podľa zložitosti strešnej konštrukcie, a podľa doplnkov ako napríklad vikiere.

Okrem základných činností pri stavbe krovov ponúkame:

Väzníkové konštrukcie (sme certifikovaní montážnici) – tieto konštrukcie nám umožňujú zrealizovať strechy rôznych typov a tvarov. Je to moderná spojovacia metóda, ktorá minimalizuje spotrebu dreva a spojovacích prostriedkov. Tiež zabezpečuje efektívnu montáž, presnosť strešnej roviny a vytvára základ pre stropný systém. Tieto konštrukcie sú vhodné pre takmer všetky typy striech. Hlavnou výhodou tohoto riešenia je možnosť zrealizovať veľké rozpony (až do 30 metrov) bez stredovej podpory – to umožňuje bezbariérové riešenia, kvalitu produktu a veľké úspory nákladov pri stavbe rodinných domov

 

11412121_1428067117519142_84682145430316852_o

 

 

 

POKRÝVAČSTVO

Najviac používané strešné krytiny realizované na našich zákazkách sú hlavne krytiny BRAMAC, TONDACH, MEDITERRAN, BENDERS, a široký sortiment plechových strešných krytín, ktoré pochádzajú od výrobcov pôsobiacich na našom trhu.

strechy

 

 

 

KLAMPIARSTVO

Vykonávame všetky klampiarske práce spojené so strešným systémom – montáže odkvapových systémov, zvodov, úžľabí, lemovaní, oplechovania komínov, strešných výlezov. V našej dieľni sa nachádza v neposlednom rade aj 4m dlhá ohýbačka, na ktorej vyrobíme klampiarske prvky pre Vás na mieru.
Najčastejšie používané materiály sú – farbený pozinok, pozinok,nerez, hliník a meď.

klamp

 

 

PLOCHÉ STRECHY

V oblasti hydroizolatérskych prác ponúkame hydroizoláciu asfaltovými pásmi, oxidované pásy, šindlová krytina (IKO..) modifikované pásy, EPS-XPS tepelné izolačné materiály, folie z PVC (BAUDER, FATRAFOL, ALKORPLAN…) tepelné, izolačné materialy z minerálnych vlákien, zateplenie strechy ISOVEROM.

11

 

 

 

 

ALTÁNKY – PRÍSTREŠKY – DREVOSTAVBY – ZÁHRADNÉ DOMČEKY

Ponúkame stavbu altánkov rôzneho typu, záhradných domčekov, záhradných chatiek alebo prístrešky na Vaše auto. Všetko presne na mieru a podľa vašich predstáv.

10987744_1427986840860503_1641073094137373384_o