O nás

Hlavným zameraním našej firmy PÚČIK – STRECHY je stavba  striech každého typu. Ďalej sa venujeme rôznym typom drevostavieb – altánkov, záhradných domčekov, prístreškov na auto, záhradných pergol a mnoho iného.  Samozrejmosťou je klampiarstvo v našej dielni.
Toto všetko presne podľa PREDSTÁV ZÁKAZNÍKA  a  NA KĽÚČ, pričom naše služby zahŕňajú všetky tesárskepokrývačské, klampiarskeostatné práce s tým spojené.

Cieľom firmy je neustály rozvoj vo všetkých oblastiach. Veľký dôraz a pozornosť kladieme na spokojnosť našich zákazníkov, neustále inovácie, ekológiu, konkurencieschopnosť v trhovom prostredí, a v neposlednom rade na kvalitu poskytujúcich služieb. Naše poslanie, poskytovať kvalitné služby v oblasti stavebníctva, úspešne plníme už niekoľko desiatok rokov. Konkrétne už od roku 1991. Výsledky poctivej práce sa nám vracajú v podobe spokojných zákazníkov, a to najmä na západnom Slovensku, v okolí Trnavy kde prevažne pôsobíme.

Spoluprácou s nami získate bezkonkurenčnú kvalitu a komplexnosť služieb, od vypracovania cenovej ponuky, až po samotnú realizáciu vlastnými prostriedkami a odborne školeným personálom.

 

12002907_1487898231536030_5277300294886859915_n
stretnutie s naším dobrým kamarátom – farmárom Martinom v L.A.D v Trnave